Geoblog.pl    wydry    Podróże    Indie, Nepal, Tajlandia, Laos, Malezja    Kolejny dzien w Delhi- mamy nadzieje ze ostatni.

Kolejny dzien w Delhi- mamy nadzieje ze ostatni.

Indie, New Delhi

Rano obdzwonilismy lotniska i nic. Dopiero za drugim podejsciem okazalo sie, ze JEST! Nasz plecak. I to w Delhi. Tylko, ze musimy po niego jechac na lotnisko. Szef hotelu zorganizowal nam szybka (czasem wrecz szalona) taksowke i pojechalismy. Po wypelnieniu tysiaca wnioskow i ksiag - odzyskalismy plecak - caly i zdrowy. Ufff. Szalona taksowka wrocilismy do centrum. Za rada wlasciciela hotelu, udalismy sie do biura ktore sprzedalo nam drogie bilety i wyklocilismy sie o zwrot pieniedzy. Bylo ciezka. Ale udalo sie. Drugie wielkie uff. Bilety na dalsza podroz, kupilismy w specjalnym biurze na stacji kolejowe. Pamietajcie! Bilety kolejowe w Delhi kupuje sie na pierwszym pietrze (po lewej stronie) dworca kolejowego New Delhi Station. Nigdzie indziej. Nie dajcie sobie wmowic, ze jest inaczej. Mamy bilety, mamy plecaki, jutro ruszamy w kierunku Nepalu.

Nikodem R. i Piotr P.
Nikodem R. i Piotr P. - 2009-05-03 14:20
Cześć, pozdrowienia z Cieplic. Cała rodzinka trzyma za Was kciuki. Dziadek dopytuje gdzie jesteście. Miejmy nadzieję, że przygody z plecakiem i cenami biletów kolejowych były ostatnimi z tych nieprzyjemnych, a potem zostanę już tylko te OK. Pozdrowienia

Rodzice
Rodzice - 2009-05-04 09:50
Śledzimy Waszą podróż z Ciechocinka. Życzymy jak najmniej przygód podobnych do tej z plecakiem. Dalej będziemy z Wami. Pozdrawiamy!!!

Zasoby: 149 wpisów149 50 komentarzy50 1041 zdjęć1041 0 plików multimedialnych0

26.05.2013 - 15.06.2013